PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36045}

Oni

They
5,3 3 538
ocen
5,3 10 1 3538
Oni
powrót do forum filmu Oni

co za bzdury. to 2 film najgorszy po klątwie. masakra. nawet nie wiem o co chodzilo w tym filmie. nagle skonczyl sie film i koniec. tak jakby urwali tasme i odrzekli ze to wlasnie koniec filmu. bez nadzieja.

Justyna

zenada =\\ naucz sie filmy oglądac =\\ widać że lubisz filmy typu "Teletubisie" =D =D =D Chyba jestes na etapie rozwoju aneby skoro nie pojęłas filmu [...] żal mi cie kobieto )) zamiast bluzgać dobry film napisz lepiej że nie lubisz horrorów =D =D albo lubisz typu "Krwiożercza roślinka" nie powiem że film był genialny, ale nie byłteż zły - nie pozdrawiam ! kolorowych koszmarów !

Smr

Śmieszny jesteś. Umiem oglądać filmy, co to za sztuka?? A ten film wg mnie był beznadziejny. Jakbyś zauważył nie jestem jedyną osobą której nie podobał się ten film.
Może podałbyś jakieś dobre argumenty, że film jest wart ogladniecia. A nie ośmieszaj się pisząc ze nie lubie horrorów oraz fascynujące odkrycie ze moim ulubionych filmem są teletubisie, bo to nie ma z tym nic wspólnego:) A może przegapiłam jakies ciekawe przełanie którego nie zauważyłam?? POZDRAWIAM:)

Justyna

"nawet nie wiem o co chodzilo w tym filmie. nagle skonczyl sie film i koniec. tak jakby urwali tasme i odrzekli ze to wlasnie koniec filmu. bez nadzieja"

yyyyy...to samo mówi za siebie :/ nie rozumiesz o co w filmie chodziło boSZe zenada =D wiesz w filmie chodziło o tym że żwirek kręci z muchomorkiem a teletubisie raszują przez obwodnice do 100 milowego lasu gdzie Rocky walczy z predatorem. Nie przeszkadza mi to że "nie jestes jedyną osobą której nie podobał się ten film" ale reszta nikt nie napisałe ze nie wie o co chodzi w filmie, J. C ! A co do argumentów : film nie jest najgorszy, w sumie typowo amerykański chodz nie do końca ! W sumie widziałem już filmy o podobnej tematyce i rozumiem że komuś może się to już znudzić ale nie jest najgorzej. Przecież sama końcówka jest dość nie zwykła i "nieamerykańska" przecież wiemy że w typowo Hollywodzkich produkcjach wszystko konczy się happy end'em - tu natomiast nie ! Chodzby nawet te motywy uśmiercania poszczególnych osób - sama nie wiesz dokładnie co zabijało i to tez jest dość niesamowite a na dodatek wyostrza wyobraźnie. Muzyka standardowo robi sięmocniejsza i takie tam jak na horror przystało. A momenty w których zaczyna migać światło też są dość "przerażające". Przesłanie filmu hmmm nie to nie jest bajka krasickiego która ma za zadanie pouczać =\\ Tylko film na którym masz się przerazić i zaskoczyć końcówką. Wiem że nie jest to film w którym można się zakochać - ale nie jest taki zły jak go oceniłaś,: "beznadziejny". Przepraszam że wczoraj taki byłem niemiły (problemy, przelałem emocje niestety tu =P) mam nadzieje że choć troszke uświadomiłem ci + tego filmu ::: POZDRAWIAM =)

Smr

Mój drogi.... Widze że chcesz mnie siłą przekonać, że ten film jest świetnym horrorem. Twoje argumenty są zdumiewające... Może elementy (które wymieniłeś) wskazują na horror, ale mnie nic nie poruszyło, trudno. Nie podobał mi się ten film i koniec i kropka!!
A co do tematyki filmu, to wiem o co chodziło w filmie, może te słowa nie zgadzają sie z poprzednim komentarzem, ale nie chodziło mi o to dosłownie. Hmmm... Oglądać film i nie wiedziec o czym jest. Złych użyłam słów do komentarza. Z tym się zgodzę.

Justyna

"Twoje argumenty są zdumiewające... " - jakos mi to sarkastycznie zabrzmiało =P =P (naśmiewasz sie ze mnie =D =D ? rozumiem że mógłci sie nie podobać, hmmm w takim razie napisz czego mu brakowało )) )) a i nie chce cię "siłą przekonać, że ten film jest świetnym horrorem" ponieważ powiedziałem tylko że mi się podobał, dałbym mu 6/10 ale to tak maXymalnie, dla mnei był to film dobry i nic pozatym =P =P.

Smr

Sarkastycznie, nie sarkastycznie. Pisałam co mi przyszło do głow. Więc sory za uraze. Pozdrawiam.
Co do Plejadesa to nie przesadzaj, każdy popełnia błędy.

Justyna

"oni, oni, bujcie, sie"

boje sie... twojej ortografii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones