PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36045}

Oni

They
5,3 3 538
ocen
5,3 10 1 3538
Oni
powrót do forum filmu Oni

A widzieliście alternatywne zakończenie? Bo normalnie jak się film kończy to lekka porażka, ale jak później obejrzałem drugie zakończenie to zupełnie zmienia się sens filmu. Dla mnie dużo lepsze niż to w filmie.

sejtan

A jakie było to alternatywne zakończenie, jeśbi byłbyś tak uprzejmy i napisał?

ocenił(a) film na 7
Madridista

Nie wiem czy to fair zdradzać :) Ale jeśli ktoś nie chce wiedzieć to niech nie czyta :)
Mam amerykańską płyte DVD, nie wiem jak jest w filmach na europejskiej edycji albo w DivX'ach. W normalnym zakończeniu główną bohaterkę na końcu porywają cienie i lipa. A w alternatywnym zakończeniu okazuje się że główna bohaterka jest pacjentką szpitala psychiatrycznego, zamkniętą w izolatce, jej lekarzem jest 'jej chłopak', innymi postaciami z filmu są inni pacjenci, których ona ogląda przez szybkę w drzwiach swojej celi. Mi bardzo się podobało właśnie to, że przez cały film przekonali mnie że cała historia wydarzyła się 'na prawdę', tymczasem w ostatnich scenach wychodzi że to tylko urojenia chorego umysłu.

ocenił(a) film na 7
sejtan

Czyli jest to tylko trochę bardziej rozbudowane zwykłe zakończenie.
W oryginalnym trzeba było się domyslić, ze główna bohaterka jest chora psychicznie, a potwory są tylko i wyłącznie jej wymysłem. W dodatkowym nie dość, że wszystko mamy podane jak na talerzu, to z tego co piszesz, cały film jest wymysłem chorej Julii. Nie przepadam za takimi końcami. Dobrze, że twórcy nie dali tego zakończenia. I całe szczęście, że producenci nie przyjęli pierwotnej wersji scenariusza. (http://www.joblo.com/scripts/ they2.htm) Czytaliście??

milczacy

Ty nie oglądałeś tego filmu bo z tego co napisałeś to mówisz napeno nie o tym oczym jest ten temat.

W pierwszym zakończeniu jest, że "oni" są bo na końcu ją porywają.

W drugim, tym alternatywnym, że ich nie ma i ona jest świrnięta.

Ty napisałeś, że w oryginalnym zakończeniu nie ma tych "oni" i ona jest świrnieta bo sie tego domysliłeś. Opisałeś inny film albo trzecie alternatywne zakończenie.

milczacy

Albo też nieoglądnełeś filmu do końca. Na końcu jest, że ją porywają ci "oni". Widocznie skąńczyłeś oglądać na tym kiedy ją pokazali zamknietą w jakimś wariatkowie. A przecież na samym końcu ona znika z niego bo przedostaje się do świata gdzie żyją "oni"

milczacy

Po za tym mieszasz się w zeznaniach. Najpierw piszesz że musiałeś sie domysleś że wszystko jest wymysłem głównej bohaterki a potem piszesz że w alternatywnym zakończeniu wszystko jest wymysłem głównej bohaterki i nielubisz takich zakończeń.

sejtan

przeciez to nie tak... główna bohaterka zostala zamknięta w tym zakladzie psychiatrycznym po tym jak ją znalezli w metrze. Jej chłopak nei byl lekarzem tylko jakby nie bylo strażakiem. Na końcu w tej izolatce "oni" ją porwali.

ocenił(a) film na 7
jerzy_orzechowski

Pod tym adresem umieściłem to zakończenie http://media.putfile.com/Alternatywne-zako324czenie-THEY [media.putfile.com/Alter...]
Oczywiście jeśli ktoś ściągnie to musi skasować zaraz po obejrzeniu, cośtam cośtam, ....., i mieć własną oryginalną kopię filmu :)
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 3
sejtan

Gdybym widzial to zakonczenie alternatywne na bank ocenil bym film lepiej, zdecydowanie wole jesli autorzy filmu wyjasniaja cos w sposob logiczny, a nie stworkami z szafy :D oczywiscie rzecz gustu dzieki za linka pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones