PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36045}

Oni

They
5,3 3 538
ocen
5,3 10 1 3538
Oni
powrót do forum filmu Oni

4/10

ocenił(a) film na 4

Początek nawet niezły ale pózniej już niestety kupa.
Jako twardziel jednak wytrzymałem do końca . Gra głównej aktorki to porażka. The end.

ocenił(a) film na 5
kretoon

Widzę, że trafiłem na zagorzałego wielbiciela horrorów :)
Nie zgodzę się na pewno z tym, iż gra głównej bohaterki to porażka. Myślę, że wyszła z twarzą. Mnie natomiast niczym ten film nie zaskoczył jeżeli chodzi o fabułę/ temat.

kretoon

A ja się zgadzam co do głównej bohaterki. Drażnił mnie jej wygląd taki patyczak z krótkimi, idiotycznymi włosami bez makijażu - wyglądała tak mało kobieco jak miotła i jak chłopak w jednym! A poza tym te jej wydzieranie się. I po co się tak darła, albo raczej piskała. Przez pół filmu ją dopadali i nawet nie drasneli:/// Ja widziałam już wcześniej ten film, parę lat temu, ale chciałam sobie przypomnieć i w sumie nie taki zły. Fajny, ale oprócz strachu przed ciemnością głównej bohaterki i darcia się nic się w nim nie działo. Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 4
kretoon

A ja przyspieszałam sobie ten film jak tylko mogłam, średnio całościowo wyszło: gra na niskim poziomie, fabuła też nie powala, momentami były ładne zdjęcia ;)

Alicja_kosmitka

festival gimbusow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones