PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438011}

Kosmiczny deszcz

Anna's Storm
3,9 69
ocen
3,9 10 1 69
Kosmiczny deszcz
powrót do forum filmu Kosmiczny deszcz

Doskonały przykład jak stracić 90 minut. TVP zawsze serwuje we wtorki (chyba??) tego typu chłam. Z każdą minutą patrzyłem na zegarek kiedy się skończy. Dlaczego tego typu filmy są słabe??? Po pierwsze: badziewne aktorstwo. Większość tego typu produkcji w obsadzie zawiera jakieś miernoty które grają jak MANEKINY. Po drugie: scenariusz. Duże banalnych wątków a szczególnie ''gówny'' który przedstawia (w tym filmie) przemianę głownej bohaterki. Z początku chce ona wyjechać z miasta (złe wspomnienia związane ze śmiercią syna) jednak po KATASTROFIE związanej ze śmiesznymi meteorytami czuję sie tam dalej poitrzebna itd.Oczywiście film konczy się happy endem. Zresztą reżyser serwuje dawkę emocji. Widz trzymany jest w napięciu gdyz ostatni meteoryt jest tak wielki ze może rozwalić miasto. Serce biło mi nie miłosiernie :) Po trzecie: BEZNADZIEJNE WYKONANIE. Efekty oraz montaz serwuje nam jakaś banda nieudaczników. Zreztą na nie których scenach pękałem ze śmiechu (wybuchy meteorytów). Kolejny dowód na to że trzeba takie produkcje omijać z daleka. Nie wiem co mnie podkusiło do obejrzenia tego ''czegoś''. Wniosek taki: omijać ''HITY'' TVP we wtorki WIELKIM Łukiem. Ocena ogólna:

1.5/10

Serdecznie Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
piter_sobiecki

w pełni się z Tobą zgadzam powinni to nazwać chłamy w jedynce

dante12042010

Dno totalne. Rozwaliła mnie finałowa scena wybuchu gigantycznego meteorytu, normalnie spadłem ze śmiechu na dywan.

jacek_czajka

Tak to prawda. Wybuch meteorytu wyglądał jak jakieś fajerwerki z Tesco.

piter_sobiecki

o 2 w tvp1 dzisiaj, na pewno obejrze hehe

piter_sobiecki

Po komentach spodziewam się dobrego wkur...iania podczas oglądania. Obejrzę więc.

piter_sobiecki

w sumie, na tle innych gniotów serwowanych przez TVP1, gdzie beznadziejne efekty dominują w schematycznej fabule np. "Megalodon", "Mrówki w samolocie", czy też inne dziełka pokroju SyFy channel jak "Zagadki Sfinksa", czy "Arka potworów", ten film (a przynajmniej pierwszą połowę którą oglądałem) wyróżniała konsekwencja i oszczędzanie kiepskich efektów na rzecz budowania postaci. W sumie - zawsze coś, chociaż i tak wyglądało to schematycznie i dość nijako.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones